vs
03/08/2013
Skóre: 0 - 3

Souhrn zápasu

První pohárový zápas Borussia Dortmund vyhrála nad domácím Wilhelmshaven 3:0. Utkání to nebylo vůbec lehké jak tomu nakonec výsledek odpovídá, po prvním poločase se šlo do kabin za stavu 0:0 a když už ani gól nepadl v 70.minutě tak se rodil zajímavý výsledek. Skóre otevřel hned o minutu později a to v 71. minutě Großkreutz (1:0), druhý gól přidal v 83.minutě Ducksch(2:0) a poslední trefu do černého zaznamenal po úniku v 90.minutě Lewandowski (3:0).

Sestavy:

Wilhelmshaven: Siegl-Braun, Plendiskis, Eleftheriadis, Hyde, Alfieri, Siali, Jahdadic, Tietz, Buduar, Loheider (58. min Scheffler)

Borussia Dortmund: Langerak – Großkreutz, Subotič, Hummels, Schmelzer, Kehl (58. min Ducksch), Sahin, Aubameyang, Gundogan, Reus, Lewandowski

Branky:

71.min Großkreutz, 83. min Ducksch, 90. min Lewandowski